Дайджест: міжнародні DevOps конференції | Березень 2020

Дайджест: міжнародні DevOps конференції | Березень 2020
Підбірка світових DevOps конференцій у березні вартих вашої уваги

1. INCONTRO DevOps ITALY


Коли: 5 - 6 березня, 2020
Де: Болонья(Італія)
Квитки: 98 - 515€

Incontro DevOps - це дводенна DevOps конференція, де будуть розглянуті теми безперервної інтеграції, хмар, мікросервісів, автоматизації, тестування, big data, контейнерів, операційних систем, центру обробки даних, функціональності програмного забезпечення, ІТ-операційних моделей та способи планування та організації ІТ-операцій.

Під час заходу також відбудуться короткі бліц-доповіді гостей.


2. DevOps GATHERING 


Коли: 9 - 11 березня, 2020
Де: Бохум(Німечина)
Квитки: 59 - 549€

DevOps Gathering - це міжнародна конференція, розташована в Бохумі - в оточенні мегаполісу долини Рур. Цей плавильний котел минулих часів промислових революцій сьогодні є гарячим місцем для ІТ-індустрії Німеччини - ідеальне місце для обговорення наступної великої еволюції DevOps галузі та робочої культури. 
Організатор заходу bee42 solutions gmbh прагне до якісного контенту та надає платформу для досвідчених міжнародних спікерів у кампусі G Data в самому серці Бохума.


3. DevOps TALKS CONFERENCE


Коли: 18 - 20 березня, 2020
Де: Мельбурн(Австралія)
Квитки: 687 - 755$

Конференція DevOps Talks (DOTC) об'єднує лідерів, інженерів та архітекторів DevOps, які впроваджують принципи та практики DevOps у стартапах та у компаніях Leading Enterprise. Вони проводять технічну та культурну комплексну трансформацію DevOps для великих та середніх організацій.
DevOps - це двигун безперервної інтеграції, але він також потребує значних змін у культурі та особистому ставленні. 

Серед спікерів заходу представники Microsoft, Zendesk, Gremlin, а також автор книги “The DevOps Handbook” - Джон Уілліс.


4. DevOps Pro Europe 2020


Коли: 24 - 26 березня, 2020
Де: Вільнюс (Литва)
Квитки: 504 - 699 €

На щорічній конференції DevOps Pro Europe будуть розглянуті основні принципи та концепції методології DevOps. Продемонстровано, як використовувати найпопулярніші девопс техніки для розробки, розгортання та підтримки локально та у хмарі. 

Серед спікерів такі компанії як: Siemens, IBM, GitHub, JetBrains та багато інших

Також організатори пропонують деякі цікаві “актівітіз” протягом заходу. Наприклад: “Перевір, наскільки ти ботанік”. Це вікторина формату питання-відповідь, за результатом якої ви матимете змогу порівняти себе з іншими учасниками і оцінити свій досвід у деяких технологіях.
Під кінець насиченого івенту ви матимете змогу відвідати кіносеанс, який проводитиметься лише для учасників конференції.