Bloomberg Media анонсували проведення третього Bloomberg New Economy Forum

Bloomberg Media анонсували проведення третього Bloomberg New Economy Forum
Третій щорічний Bloomberg New Economy Forum відбудеться цього Листопада та має за мету зібрати лідерів світового бізнесу та політики для обговорення “нової економіки” у світі після COVID-19

У агенції Bloomberg Media анонсували проведення глобального віртуального форуму 16-19 Листопада цього року. У повідомленні зазначено, що протягом чотирьох днів, що охоплюють кілька часових поясів, найвпливовіші керівники бізнесу у світі, новатори технологій, науковці та глави держав об'єднаються спільними зусиллями - між Сходом та Заходом, державним та приватним секторами, розвинутими країнами та країнами, що розвиваються, аби допомогти розробити більш інклюзивне та стійке майбутнє для всіх. 

Мета форуму - знайти рішення для розвитку нової економічної програми, яка зможе підтримати найуразливіші верстви населення та бізнесу.

Роздроблений стан сучасної геополітики заважає введеню глобальних ініціатив - впевнені у Bloomberg Media. 

"Пандемія коронавірусу є величезним глобальним викликом, що вимагає співпраці через кордони та між державним та приватним секторами", - зазначає Майкл Р. Блумберг, засновник Bloomberg L.P. та Bloomberg Philanthropies, і триразовий мер Нью-Йорку.

«Якщо ми будемо діяти розумно, наша реакція на цю кризу також може допомогти нам вирішити багато інших основних проблем, що стоять перед нашим світом - від змін клімату та забруднення до расової несправедливості. Чим більше ми будемо співпрацювати, тим сильнішими ми вийдемо з пандемії і тим світлішим буде майбутнє - і ось про що йдеться у Форумі нової економіки. Це можливість об’єднати лідерів для обміну ідеями та побудови підтримки політик та партнерських відносин, які можуть допомогти рухати нас усіх вперед ».

Форум нової економіки Bloomberg - це глобальна платформа для комунікації, щоб вирішити найбільш нагальні проблеми, з якими стикається наша планета внаслідок масових економічних перетворень, що вже відбуваються. У 2019 році форум відбувся в Пекіні, де понад 500 лідерів державного та приватного секторів з 45 країн світу зібралися на безпрецедентний відкритий обмін ідеями. На цьогорічному форумі будуть розглянуті проблеми за п’ятьма основними тематичними областями: фінанси, торгівля, клімат, охорона здоров’я та міста.

Серед запрошених учасників цьогорічного форуму: Шарлін Баршефскі, колишній торговий представник США та старший міжнародний партнер WilmerHale; Лейла Фурі, генеральний директор Йоганнесбурзька фондова біржа (JSE); Сесілія Мальмстрем, колишня єврокомісар з питань торгівлі; Сьюзен Ширк, професор-дослідник та завідувач Китайського центру 21 століття в університеті Сан-Дієго; Еллен Джонсон Серліф, перша жінка-президент Ліберії та Нобелівський лауреат миру; Джозефіна Вапакабуло, засновник та керуючий директор, TIG Африка. 

Серед учасників форуму також очікуються: Білл та Мелінда Гейтс, Кондоліза Райс, колишній державний секретар США та радник з питань національної безпеки, Йоріко Кавагучі, колишній міністр закордонних справ та колишній міністр навколишнього середовища Японії. Більш детальний список учасників можна переглянути ТУТ

За актуальною інформацією щодо форуму можна слідкувати на офіційному сайті 

Подати заявку на участь можна ТУТ