Вебінар «Ефективна серіалізація на Java»

Вебінар «Ефективна серіалізація на Java»
query_builder Початок 29 Липня о 19:30
attach_money Ціна безкоштовно
location_city Місто online
person Організатор IT-Discovery
event Календар + Додати в Google calendar
Якщо ви використовуєте Java, то для вас слово серіалізація (або десеріалізація) знайоме і являє собою процес перетворення Java об’єктів в бінарний формат.

Однак насправді серіалізація використовується повсюдно в сучасній інфраструктурі ІТ. Збереження даних в файлової системі і базах даних, відправка даних через мережу, клієнт-серверне взаємодія через Інтернет — все це явні або неявні приклади сериализації і десеріалізації.

Швидше за все, вам знаком і термін маршаллінг — перетворення об’єкт в новий формат для зберігання або передачі.
Протягом останніх років Java співтовариство випустило велику кількість фреймворків, бібліотек і нових форматів даних, щоб спростити і прискорити процес серіалізациі.

Ми розглянемо найбільш популярні технології, поговоримо про їх використання і відмінності і протестуємо їх ефективність.
У 2016 році ми вже розглядали подібну тему, але за цей час з’явилися технології (наприклад, FlatBuffers) і засоби тестування (JMH).

Які формати даних можна використовувати для серіалізації? Які бібліотеки пропонують максимальну швидкодію? Чи варто використовувати серіалізацію з JDK? На ці та багато інших питань відповість Сергій Моренець, розробник з 20-річним досвідом.

Хочете дізнатися більше про серіалізацію в сучасних Java-проектах?
Підключайтеся до вебінару 29 липня в 19-30. Посилання на трансляцію ви отримаєте після реєстрації за два дні до початку заходу.
Вебінар для Java розробників будь-якого рівня.
Реєстрація