Вебінар: Чому вам брешуть, або 10 правил провального глибинного інтерв’ю

Вебінар: Чому вам брешуть, або 10 правил провального глибинного інтерв’ю
query_builder Початок 20 Травня о 18:00
attach_money Ціна 250-300 UAH
location_city Місто online
event Календар + Додати в Google calendar
Чому вам брешуть, або 10 правил провального глибинного інтерв’ю

— Тебе це бентежить?

― Що саме?

— Незручне мовчання.Чому всі вважають, що потрібно нести всяку нісенітницю, аби було нормально? Адже якщо люди дійсно близьки, то замовкнути на декілька хвилин їм дуже навіть затишно.

— Не знаю. Гарне питання. Але ви, начебто, берете участь у маркетинговому дослідженні, то, може, нарешті скажете, що ви насправді думаєте про наш новий продукт?

І вона розповіла все. Їхня розмова була наче партія в теніс: влучне питання — чітка відповідь. Потім був молочний коктейль Мартін і Льюіс, конкурс твісту і нарешті отриманий фідбек. Він знову зробив свою справу ідеально.

Це відмітили і його колеги.

«Він — герой… Я намагався провести це дослідження вже півроку, але мені страшно згадати ті розмови з учасниками. Брехня, нерви, гра в мовчанку, наче на допиті. В нього точно є бабка-гадалка, від якої він успадкував можливість читати думки.»

«Ти хіба не знаєш? В нього ж на столі завжди лежить список питань, які він колись розбирав. Консультувався з пані М. Навчився всьому, що тебе зараз так вражає. Ось, подивись, я сфоткав.»

Жвава бесіда колег на обіді на хвилину перервалася. Один з них дістав телефон, відкрив фото та показав іншому. На фото були 10 правил — 10 історій про те, як можна зіпсувати розмову з найціннішими інтерв’юерами.
Були там і питання про те, як:

  • Розговорити мовчунів
  • Розпізнати брехню
  • Сформулювати правильне запитання
  • Бути живою людиною, але не впливати на відповіді
  • Дістатись інсайту
  • Правильно інтерпретувати дані, щоб бути об’єктивним

Поки його колеги захоплювалися його вміннями в офісі, він йшов додому та міркував про роботу. Цінні знання, які герой здобув від консультанта М. та відповіді, відповіді на всі питання зі списку — те, що забезпечило йому безхмарне життя інтерв'юера. Розмова з дівчиною вранці виявилася навіть легшою, ніж він міг подумати. Всіх ґрунтовних пояснень за цей місяць було достатньо для результатів дослідження. Він був задоволений.

Почути 10 історій про те, як можна зіпсувати інтерв'ю та що робити, щоб цього уникнути, зможуть всі бажаючі. 20 травня відбудеться вебінар, на якому консультант М. розповість все про тонкощі глибинного інтерв'ю. Цікаво розібрати питання зі списку героя анонсу? Нумо до нас на вебінар!

Спікер
Марина Пташник — маркетолог в Bambuk Design Studio. Акредитований консультант ЄБРР. Спікер Tedx.

Проводила дослідження для Львівської майстерні шоколаду, виробника круп та макаронів Зерновита, забудовника Нова Оселя, мережі лабораторій Esculab, мережі оптик Biomed, хлібозаводів ТМ Скиба, туристичної компанії Trident, кількох американських компаній.
Реєстрація