Highload fwdays’20

Highload fwdays’20
query_builder Початок 17 Жовтня о 09:30
watch_later Кінець 24 Жовтня о 18:30
attach_money Ціна 0-1900 UAH
location_city Місто online
person Організатор Fwdays
loyalty Промо код B496C3E024
file_copy Копіювати
event Календар + Додати в Google calendar
Highload fwdays’20 — онлайн-конференція про масштабування та оптимізацію високонавантажених систем, яка відбудеться вже четвертий рік поспіль.

Поговоримо про мікросервіси, проєктування архітектури, бази даних, і програмування у чистому вигляді, управління та DevOps, системне адміністрування, апаратне забезпечення.

Цього року конференція пройде онлайн: 2 суботи доповiдей (17 i 24 жовтня), буднi вечори з додатковими поглибленими форматами.

Серед спікерів:
Greg Young — творець CQRS, незалежний консультант і підприємець, який має 15+ років різноманітного досвіду в галузі комп’ютерних наук від вбудованих операційних систем до бізнес-систем. Постійний котриб’ютор InfoQ, тренер у Skills Matter, а також відомий спікер на міжнародних конференціях.

Антон Молдован — Software Architect в SBTech, який практикує [F#; design distributed systems; DDD; CQRS; TDD; ES; CEP; Actor Model]

Петро Зайцев — засновник компанії «Перкона» (Percona) зі спеціалізацією на MySQL, а згодом — на оптимізації продуктивності баз даних MySQLⓇ і MongoDBⓇ. Є співавтором книги «MySQL. Оптимізація продуктивності» (High Performance MySQL) та одним з авторів блогу Percona Database Performance Blog

Олексій Міловідов — керує групою розробки СУБД ClickHouse з 2008 р.

Олександр Сербул — куратор напрямку контролю якості інтеграції та впроваджень і AI, бере активну участь як архітектор і розробник в проєктах компанії, пов’язаних з високим навантаженням та відмовостійкістю («Бітрікс24»), консультує партнерів і клієнтів з питань архітектури високонавантажених рішень, ефективного використання технологій кластеризації продуктів компанії в контексті сучасних хмарних сервісів (Amazon Web Services і ін.)

Експерти дискусій:
Дмитро Меньшиков — C-level в Aurora Technologies, консультант, євангеліст. Пише код 15 років, займається менеджментом 6 років, 7 років в highload, використовує десятки технологій та мов.

Philipp Krenn — Developer advocate та частина команди Elastic. Постійний спікер конференцій, де говорить про повнотекстовий пошук, бази даних, операції та безпеку.

Mikhail Ovchinnikov — Engineering Manager у Facebook, основними інтересами якого є проєкти безпеки та анти-спам, високодоступні розподілені системи, широкомасштабне машинне навчання, управління інфраструктурою та DevOps.
Конференція доступна до перегляду у безкоштовній версії або у розширеній з доступом до додаткових форматів, Q&A зі спікерами та приватного чату учасників.
Обирай свій варіант участі.

Безкоштовна участь

Доступ лише до трансляції доповідей в день конференції — 17 та 24 жовтня; участь в активностях від партнерів; презентації доповідей.

Стандартний пакет:

 Все, що у пакеті Безкоштовний. Доступ до трансляції доповідей та дискусій протягом 3-х тижнів після конференції, фінальні відео доповідей через три тижні після конференції, приватний чат, Q&A зі спікерами.
Вартість:
690 грн — до 13 жовтня
890 грн — до 24 жовтня

Преміум пакет:

Все, що у пакеті Стандартний. Еко-сумка учасника з футболкою, стікерами та swag-ом. Участь у додаткових форматах будніх днів — deep dives, вечори зі спікерами і т.д.).
Вартість:
1600 грн — до 13 жовтня
1900 грн — до 24 жовтня

Спеціально для читачів Confa.ua є знижка 10% за промо-кодом.
20% знижка для учасників попередніх конференцій Fwdays (застосовується автоматично при купівлі квитка) і 30% знижка для студентів (напишіть нам та надішліть фото свого діючого студентського квитка на orgs@fwdays.com, якщо ви студент денної форми навчання).
Приєднуйтесь до нас у:
Реєстрація