Free online courses Ruby/Ruby on Rails

Free online courses Ruby/Ruby on Rails
query_builder Початок 04 Травня
attach_money Ціна безкоштовно
location_city Місто online
person Організатор RubyGarage
Привіт, друже!
Як щодо нової професії в IT або зміни професійного напряму? Можливо, ти давно хотів опанувати нову мову програмування та фреймворк?
В нас для тебе гарні новини та золотий квиток до мрії!
Ми відкриваємо набір на весняний семестр безкоштовного курсу з розробки Ruby/Ruby on Rails. Приєднуйся до тих щасливчиків, що вже за 6 місяців отримають знання рівня Junior/Middle розробника, круте резюме з веб-застосунком у портфоліо, та шанс розпочати кар’єру у топовій IT-компанії.

Для кого цей курс?
Якщо ти — розробник з досвідом в інших технологіях, студент технічного факультету або тільки готуєшся увійти в ІТ, ми будемо раді бачити тебе студентом нашого курсу.

Що я отримаю після закінчення курсу?
Після успішного проходження курсу наші випускники отримують знання та навички, які відповідають рівню Junior/Middle розробника. Найкращі студенти курсу отримають Job Offer від RubyGarage 🤓

Яка тривалість курсу?
Курс триває 6 місяців. Заняття проходять 2 рази на тиждень у вечірній час, щоб наші студенти мали змогу поєднувати заняття курсу з роботою або навчанням.

Що я буду вивчати на курсі?
На нашому курсі ти опануєш професію Web-розробника на Ruby/Ruby on Rails. Ми постійно оновлюємо програму згідно з вимогами роботодавців, тож ти будеш поглиблено вивчати сучасні процеси, підходи та кращі практики програмування. З нами ти навчишся створювати якісні web-застосунки на базі Ruby/Ruby on Rails та освоїш культуру розробки.

Програма включає наступні теми:
— основи програмування на Ruby;
— метапрограмування на Ruby;
— написання автотестів та керована тестами розробка (TDD) на базі RSpec;
— ефективна розробка web-застосунків на Ruby on Rails;
— написання автотестів для Rails-застосунку і керована поведінкою розробка (BDD) на базі RSpec, FactoryGirl, Capybara, PhantomJS;
— знайомство з величезною кількістю корисних інструментів (Ruby gems): Bundler, Devise, CarrierWave, Kaminari, Haml, Sass, CanCanCan, Nokogiri, SimpleForm, Capistrano, Omniauth, Sidekiq, Eventmachine;
— проєктування архітектури web-застосунку. Створення власних бібліотек (Ruby gems);
— якість коду: Code smells, Design patterns, Refactoring;
— кращі практики програмування на Ruby та Ruby on Rails;
— Agile-процес розробки, Extreme Programming (XP), Git flow.

Як потрапити на курс?
Зареєструйся на сайті rubygarage.com.ua/courses залиш своє ім’я та прізвище й контактні дані. Далі, ми надішлемо тобі тестове завдання, за результатами якого приймемо рішення щодо співбесіди. Після успішного проходження співбесіди, ти станеш студентом нашого курсу!
Реєстрація на курс відкрита.
Чекаємо на твоє тестове завдання.

Старт курсу — 04.05.2020 
Опануй професію Ruby-розробника разом з RubyGarage!
Реєстрація